Organizujemy wyjazd na przedstawienie pt. ,,Przyszedł mężczyzna do kobiety” które odbędzie się 22.08.2020r. o godz. 20:00 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. Koszt biletu to 30zł,  jeżeli zbierze się wystarczająca liczba osób zapewnimy dojazd. Zapisy prowadzimy do 31.07.2020r.  pod nr. tel. 59 811 39 22,  lub w biurze CEiK. Zapraszamy.

 

Scena Inicjatyw Aktorskich

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” Siemiona Złotnikowa to doskonała komedia, napisana w wyjątkowym, unikalnym rosyjskim stylu: śmiejemy się do rozpuku z jej bohaterów, ale jednocześnie jesteśmy głęboko wzruszeni ich losami.

Para doświadczonych przez życie ludzi: Dina i Wiktor spotyka się na pierwszej, zaaranżowanej przez znajomych randce. Już jej początek jest zgoła niefortunny. On przychodzi za szybko, ona go strofuje i wyprasza z domu… Tak zaczyna się ten subtelny „taniec godowy”, w którym pierwsze skrzypce grają: wzajemne przyciąganie się i odpychanie, skrępowanie i tęsknota za bliskością drugiej osoby, nieporadność i gotowość do przełamania własnego wstydu i lęków.

Czy Dina i Wiktor przetrwają tę próbę? Czy zwycięży rodzące się uczucie i chęć pokonania dojmującej samotności czy też ich związek nie przetrwa? Brawurowo zagrana przez Żanettę Gruszczyńską – Ogonowską i Wojciecha Rogowskiego słodko-gorzka komedia przenosi widzów w świat niepokojów i radości towarzyszących nam wszystkim.

Czas trwania spektaklu1 godz. 20 min (bez przerwy)