Uwaga! Poniższy kalendarz zawiera w sobie harmonogram stałych imprez mających miejsce na terenie gminy Damnica. Dodatkowo, co miesiąc będzie on aktualizowany poprzez wprowadzenie informacji o zbliżających się wydarzeniach. Zachęcamy więc, do częstego zaglądania do naszego kalendarza.

< 2018 >
Czerwiec
 • 03
  03.Czerwiec.Niedziela

  Cały dzień
  2018.06.03

  Serdecznie zapraszamy Państwa na rodzinny rajd pieszy z okazji dnia dziecka. Długość trasy wynosi w jedną stronę 5 km a po drodze przewidziane są konkursy oraz zabawy dla dzieci i młodzieży. Można wziąć ze sobą aparat fotograficzny i uwiecznić piękne widoki. Miejscem docelowym jest łowisko „Perełka”, gdzie zrobimy dla Państwa ognisko. Tego dnia nad łowiskiem odbywają się również zawody wędkarskie dla dzieci do lat 14 (zapisy na zawody od godz. 8:00 do 8:30). Więcej informacji na stronie https://pl-pl.facebook.com/szczupak.damnica/

  Zapisy na rajd prowadzimy do 28 maja do godziny 15:00. Zachęcamy do udziału  

   

  Uwaga!!! Prosimy o ubranie siebie i pociech, w odzież odpowiednią na pieszą wycieczkę po lesie (sugerujemy długie spodnie i rękawy oraz wysokie buty). Dzieci poniżej 10 roku życia mogą udać się na rajd tylko pod opieką osoby dorosłej, młodzież lat 10-18 musi mieć ze sobą zgodę rodzica. Zapisy pod nr. tel 59 811 39 22, mailowo imprezy@damnica.org lub w biurze CEiK.

 • 09
  09.Czerwiec.Sobota

  Cały dzień
  2018.06.09

  Szanowni Państwo!

  Uprzejmie informujemy, że Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego, wraz z Towarzystwem Przyjaciół Wilna i Grodna w Słupsku, przystąpiło do organizacji II Festiwalu Pieśni Patriotycznych i Wojskowych, który odbyć się ma 9 czerwca br. w „Leśnym Kocie” w Lasku Północnym w Słupsku. W załączniku przekazujemy regulamin wspomnianej imprezy.

  100 lat Niepodległości Polski-1

   

 • 15
  15.Czerwiec.Piątek

  Cały dzień
  2018.06.15

  Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na piknik integracyjny pt. „Podaruj dzieciom serce.” Piknik odbędzie się 15 czerwca, start godzina 12:00 na terenie SOSW Damnica. Podczas tego wydarzenia posłuchać będzie można takich zespołów jak: Verba, Stashka, Farba, Danielo oraz Creative.

  Współorganizatorem jest CEiK Damnica.

 • 24
  24.Czerwiec.Niedziela

  Cały dzień
  2018.06.24

  Centrum Edukacji Regionalnej informuje, że II Festiwal Zespołów Folklorystycznych „Ziemia Słupska” 2018r. został zaplanowany na  24 czerwca br. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku.