Aktualny temat zdjęć na następne spotkanie: Damnica, jakiej nie znamy!

img_20150416_174903Spotkania koła fotograficznego odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o godzinie 17:00.

Zapraszamy każdego, dla kogo fotografia i robienie zdjęć to duża przyjemność! Uczymy się robienia zdjęć od siebie, więc jest szansa, żebyś się z nami podzielił swoją wiedzą a my odwdzięczymy ci się tym samym:-)

Sekcja fotograficzna powstała w 2014r. W spotkaniach bierze udział kilkanaście osób w wieku od 12 do 65 lat. Każdy z nas jest zapalonym fotoamatorem nie wyobrażającym sobie wyjścia z domu bez aparatu fotograficznego. Spotykamy się dwa razy w miesiącu. Zwykle nasze spotkania mają charakter towarzyski, ale zawsze tematem podstawowym są zdjęcia. Zadajemy sobie tematy i robimy zdjęcia, które podczas spotkań przeglądamy o omawiamy. Zdarza nam się gościć zawodowych fotografów i ludzi dla których fotografia jest pasją ich życia. Organizujemy wycieczki rowerowe, podczas których odwiedzamy ciekawe dla fotoamatorów miejsca. W ciągu tego czasu powstało kilka tysięcy zdjęć, z których najpiękniejsze zamierzamy wydać w albumie w formie książki o gminie Damnica.

dsc_1912 p1070069

img_6868 img_6860