W sobotni wieczór w Domaradzu odbyło się ostatnie spotkanie z zaplanowanego cyklu Dzień Kobiet i Mężczyzn w Gminie Damnica.
Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia był Zespół Veoveo z SOSW Damnica oraz utalentowany skrzypek że Słupska – Igor Sysojew.
Zespół Veoveo przygotował pokaz taneczny💃. Odważni mogli spróbować nauczyć się kroków jednego z tańców🙂.
Koncert Igora Sysojewa pozostanie nam na długo w pamięci. Mogliśmy posłuchać ciekawych aranżacji utworów zarówno muzyki rozrywkowej jak i utworów klasycznych.🎻
Nie mogliśmy być na wszystkich świetlicach jednego dnia co pozwoliło nam tę wyjątkową okazję świętować przez cały tydzień 😀.
Pan Wójt Andrzej Kordylas oraz z-ca Wójta Grzegorz Kiczmachowski złożyli Paniom i Panom (z okazji Dnia Mężczyzn) życzenia. Nie zabrakło z tej okazji kwiatów i słodkich upominków 🌷🌷🌷🍫🍫😀🍫.
Uwieńczeniem wieczoru był słodki poczęstunek🥮🍮 przygotowany przez Panią Mirkę i Panią Basię z Domaradzu. Za co dziewczynom serdecznie dziękujemy.
Chcielibyśmy podziękować serdecznie wszystkim uczestnikom spotkania.
Radnym Gminy Damnica, Radnej Powiatu Słupskiego, Sołtysom – którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu a przede wszystkim mieszkańcom gminy Damnica za tak liczne przybycie.
Nie tylko w Damnicy, Karzniczce, Mianowicach, Bobrownikach, Świecichowie i Domaradzu obchodzony był Dzień Kobiet.
Również w budynku świetlicy w Łebieniu można było się bawić aż przez dwa dni – 8 i 9 marca. Swoje spotkania na świetlicy zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Łebieniu, drugie spotkanie zorganizowane zostało przez mieszkańców sołectwa Łebień. Były ciasta, pyszne jedzonko i dobra zabawa.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach, koncertach, wydarzeniach artystycznych 🎻💃🎭.